7th heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7th heaven

Ovde su svi fanovi Sedmog neba dobrodosli, ali i svi ostali!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 bastard d:

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
bastard_of_bodom
**Tek si cula/cuo sa Sedmo nebo**
**Tek si cula/cuo sa Sedmo nebo**
bastard_of_bodom


Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.08.2008

bastard d: Empty
PočaljiNaslov: bastard d:   bastard d: Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 8:01 pm

eee ja ovde i nisam bas nova xD lol ..znaju me admini..bila sam pre pa sam zahtevala da mi sa account bannuje d: lol..oke..da krenem xD ja sam .Ema , Emica , Emilija ..kakogod samo ne Emily d: ja sam jedan matori zaebant (dobro ne tako mator xd) od muzike slusam( iskljucivo) metal i pomalo klasicnu muziku i pank...obozavam bodome (children of bodom) i arch enemy..to mi omiljene grupe ^^ lol i da volim got stil i ja sam goticar (: lol.. i tako..volim sedmo nebo al ne gledam bas stalno jer ne mogu da povatam u koje vreme pocinje xd al znam sve sta se desava u seriji xD. .i to je to...zOp ..pojescu ovaj smajli pizza xaxa..ajde ziveli xD uf, prelep je uf, prelep je i crkl^^ death mrgreen mrgreen mrgreen weeee zna vika da ja ovai smajli obozavam ^^
Nazad na vrh Ići dole
maki14
**Nalazis par slika na netu o Sedmom nebu**
**Nalazis par slika na netu o Sedmom nebu**
maki14


Broj poruka : 56
Datum upisa : 23.07.2008

bastard d: Empty
PočaljiNaslov: Re: bastard d:   bastard d: Icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:54 pm

Znam ja.... Ali me je neko izbriso pa ne mogu da pristupim.. Ili je nesto bilo, ali ne mogu da pristupim nikako...
Nazad na vrh Ići dole
*Litlle Ruti*
Admin
Admin
*Litlle Ruti*


Broj poruka : 1128
Datum upisa : 04.01.2008

bastard d: Empty
PočaljiNaslov: Re: bastard d:   bastard d: Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:05 pm

E evo me... Pislaa sam na ime maki14.... To je moj BFF.... Sta se radi Emmmily?? mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen mrgreen You and MR Green


you: mrgreen
Mr Green: mrgreen
your child: mrgreen

Xa-xa... Happy family... mrgreen mrgreen mrgreen
Nazad na vrh Ići dole
bastard_of_bodom
**Tek si cula/cuo sa Sedmo nebo**
**Tek si cula/cuo sa Sedmo nebo**
bastard_of_bodom


Broj poruka : 16
Datum upisa : 28.08.2008

bastard d: Empty
PočaljiNaslov: Re: bastard d:   bastard d: Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 7:28 pm

aaa cooolaaa xD. ..ma svasta se radi d: dosla iz francuske pa se spremam za skolu ^^
Nazad na vrh Ići dole
Tete 4ever
Admin
Admin
Tete 4ever


Broj poruka : 80
Datum upisa : 30.08.2008

bastard d: Empty
PočaljiNaslov: Re: bastard d:   bastard d: Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 12:37 am

Cao Ema i srecan rodjus(iako sam ti vec cestitala)!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





bastard d: Empty
PočaljiNaslov: Re: bastard d:   bastard d: Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
bastard d:
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
7th heaven :: **O forumu i clanovima** :: Pretstavite se-
Skoči na: